08508403181
bilgi@nowyazilim.com
Logo

Stoklarınız güvende

Barkod programımız sayesinde işyerinizde mevcut stok miktarlarını, Stoklarıınızın toplam maliyet ve satış değerlerini, Azalan stoklarınızı ve hatta en çok satılan ürünlerinizin takibini yapabilir. Dolayısıyla aklınızdaki tahmini rakamlar yerine, net rakamlarla kendinizi daha güvende hissedebilirsiiniz.

Hızlı Satış Ekranı

Nowbarkod kolay satış arayüzü ile herhangi bir eğitim gerektirmeden satışa başlamanızı sağlar. Programımızı satın aldıktan sonra ürünlerinizi tanıtıp satış yapmak çok kolay, Hızlı satış ekranında ürün kısayolları tanımlama, para üstü hesaplama gibi özelliklerle satışlarınızı Nakit, Veresiye ve Kredi kartlı olmak üzere tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Geriye dönük satışlarınızı herhangi iki tarih arasındaki tüm satışlarınızı, toplam karlarınızı, sattığınız ürünleri ve hatta satış yapan kasiyerleri listeleyebilir. İşyerinizin istatiksel bilançousunu ortaya çıkarabilirsiniz

Kasiyer Tanımlama

Siz yokken personellerinizin satış yapmasını istemez misiniz? Üstelik bu satışları yaparkern her personele vereceğiniz bir kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girişini sağlayarak, Dilerseniz kısıtlı yetki tanımlayıp yazılımınızın bazı özelliklerini personellerinizden gizleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde o personelinizin performansını da takip edebileceksiniz.

Gelişmiş Yedekleme

Bir barkod programının olmazsa olmazı yedekleme ile birkaç tıklama ile veritabanınınızı güvenli dosyalar halinde yedekleyebilir, Yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Veresiye Satış Özelliği

Nowyazılım Barkodlu satış programı sayesinde satışlarınızı Veresiye olarak gerçekleştirebilir, Belirleyeceğiniz Cari hesaba satışları yapabilir ve tahsilat işlemlerini de bu ekranda yapabilirsiniz.

Kurumsal